- Hoşgeldiniz

6 Yeni Cenaze nakil aracı hizmete girdi

6 Yeni Cenaze nakil aracı hizmete girdi sitemize 13 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 208 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü tarafından kullanılacak geçtiğimiz günlerde ihaleyle kiralanan 6 adet cenaze nakil aracı teslim edildi. Aynı anda 4 cenaze taşıma kapasitesine sahip cenaze nakil araçları Mezarlıklar Şube Müdürlüğü tarafından kullanılmaya başladı.

TÜM HİZMETLER ÜCRETSİZ

Yeni kiralanan 6 adet araçtan, 3 adet resmi plakalı cenaze nakil aracı, 2 adet cenaze nakil otobüsü ve 1 adet pikapla hizmetlerini yürüten Mezarlıklar Şube Müdürlüğü, tüm cenaze hizmetlerini ücretsiz olarak veriyor. 188 hattını arayan vatandaşlar cenaze nakil ve defin işlemlerini ücretsiz olarak yaptırıyor.

İSLAMİ USULLERE UYGUN İŞLEMLER

Cenazenin yıkanmasından kefenlenip defin edilmesine, şehir içi veya şehir dışına ücretsiz olarak nakledilmesine tüm hizmetlerin ücretsiz olarak yürütüldüğü Mezarlıklar Şube Müdürlüğü görevli imamları tarafından İslami usullere uygun bir şekilde cenaze defin işlemeleri yapılıyor.

HEM ŞEHİR İÇİ HEM ŞEHİR DIŞINA NAKİL

Mezarlıklar Şube Müdürlüğü’ne ait 2 nakil otobüsüyle hem cenaze hem de cemaat taşınabiliyor. Yeni kiralanan cenaze nakil araçlarıyla aynı anda 4 cenaze nakledilebiliyor. Gerek şehir içi gerekse şehir dışı tüm nakiller ücretsiz, hızlı ve son derece modern koşullarda yapılıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :