- Hoşgeldiniz

41 Kart Giyim” ihalesini Vakıflar Bankası kazandı

41 Kart Giyim” ihalesini Vakıflar Bankası kazandı sitemize 20 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 610 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

41 Kart Giyim” ihalesini Vakıflar Bankası kazandı

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi daha önce Sevgi Mağazası aracılığı ile muhtaç vatandaşlara verdiği giysi yardımını 41 Kart ile sağlamak için ilk adımı attı. İhtiyaç sahiplerine sağlanan giyim yardımının 41 Kart’la verilmesi için önceki gün ihale yapıldı. “41 Kart Giyim” ihalesini Vakıflar Bankası kazandı.

EVGİ MAĞAZALARI SAĞLIYORDU

Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli sosyal projelerinden biri olan ve ihtiyaç sahiplerine yiyecek, süt yardımının sağlandığı 41 Kart, artık giyim yardımını da kapsayacak. Daha önce Gebze ve İzmit’te bulunan Sevgi Mağazaları vasıtası ile alışveriş yapar gibi giysilerini alan ihtiyaç sahipleri şimdi 41 Kart ile anlaşmalı mağazalarda istedikleri kıyafeti alabilecek.

İHALEYİ VAKIFBANK KAZANDI

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği “41 Kart Giyim” ihalesini Vakıflar Bankası kazandı. Bu süreçte Kocaeli’deki giyim mağazaları Vakıflar Bankası Genel Müdürlüğü Kredi Kartları Başkanlığı ile anlaşma yapacak. Büyükşehir banka ile anlaşma yapıldıktan sonra giyim yardımına ihtiyacı olan vatandaşlar için 41 Kart’lara kişi başı 100 TL para yükleyecek Anlaşma sağlanmasının ardından 41 Kart ile alışveriş yapılmasına başlanacak.

YİYECEK VE SÜTTEN SONRA

Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara 41 Kart ile anlaşmalı marketlerden ihtiyaç sahiplerine yiyecek ve annelere süt alışverişi yapma imkânını sağlıyordu. Yapılan yeni çalışma ile artık Sevgi Mağazaları’nda verilen giyim yardımları da 41 Kart ile gerçekleştirilmiş oldu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz