- Hoşgeldiniz

31 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları …

31 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları … sitemize 31 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 603 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

31 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları …

KOÇ:Olaylara daha özgür bir düşünce ile bakabilirsiniz ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Karşı cinsle aranızda sürpriz yakınlaşmalar olabilir.Yeni ilişkiler kurabilir, yabancılar ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve yapabileceğinizden çok daha fazla iş ile meşgul olacaksınız. Bu arada kendinizi çok fazla yormayın ve sağlığınıza özen gösterin.

BOĞA:Kendinizi daha iyimser ve olgun hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar duygusal karmaşa ve heyecan uyandırabilir. Ancak baskı altında dahi geleceğe ümitle bakabileceksiniz.Sizi korkutan konular ile ilgili bakış açınızı değiştirebilirsiniz ve böylece içinizdeki cesareti uyandırabilirsiniz. Üstelik fırsatları anlayabilecek ve kullanabilecek duruma gelebilirsiniz. Bugün kendinizi maceracı ve cesur hissedebilirsiniz. Fakat yapacağınız girişimlerde tedbiri elden bırakmayacaksınız. Çok önemsediğiniz bir konuda büyükleriniz veya otoritenin size onaylamasını bekliyor olabilirsiniz

İKİZLER:İkna etmek istediğiniz kişiyi anladığınızı gösterirseniz söylediklerinizi kabul ettirmeniz kolaylaşır. Yaptığınız bir organizasyonda iletişim sorunları yaşansa da sabır göstermelisiniz.Dkkatli ve tedbirli davranışlarınız ile sorunları çözmeyi başaracaksınız. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz. Yakınlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Bu arada yeni sistem arayışları içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi tamamen değiştirebilirsiniz ve yepyeni bir sisteme geçiş yapabilirsiniz.

YENGEÇ:Kendi üstünüzdeki denetiminiz yüksek olacak. İlgilenmenizi bekleyen kişiler dikkatinizi çekmek için sizi arayabilir ve dikkatinizi dağıtabilir.Fakat hem yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de yapmanız gereken işlere odaklanmayı başaracaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha disiplinli ve sistemli olacaksınız. Hatta eski sisteminizi değiştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve yakınlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eski arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

ASLAN:Mantıklı ve kararlı davranacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bazı zorluklara katlanmanız gerekebilir. Özellikle sabır ve dirayet gerektiren işler yapabilirsiniz.Üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye çalışmanız yaratıcılığınızı ve zihin faaliyetinizi yükseltiyor. Sanatçılardan veya çevrenizdeki hayal gücü yüksek bir kişiden etkilenebilirsiniz. Siz de hayatınıza yeni bir düzen vermek için hayallerinizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız.

BAŞAK:Duygusal ve endişeli olabilirsiniz. Olaylara karamsar açıdan bakmak yerine dikkatinizi isteklerinize odaklamanız gerekiyor. Üstelik isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissediyorsunuz.Seyahate çıkmak ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak. Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Sevdiklerinize karşı eleştirici bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak.

TERAZİ:Kendinizi güçlü hissedebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için atılımlarda bulunabilirsiniz. Karşılaştığınız bir sanatçı veya hayal gücü yüksek bir kişi sizi harekete geçirecek fikirler ortaya atabilir.Yalnız makul olmalı ve hedefinizi doğru belirlemelisiniz. Sezgileriniz yükseliyor ve yepyeni projeleri hayal etmeye başlıyorsunuz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Kardeşiniz veya yakın dostlarınızla iyi ilişki içinde olacaksınız. İçinizden yükselen sesin peşinden giderseniz, başarılı olacaksınız.

AKREP: İyimser tavrınızı çevrenize ve önemsediğiniz kişilere yansıtabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz nedeni ile risk alınması gereken konularda cesur davranabilirsiniz.Fazla hesap yapmadan önemli kararlar alacaksınız ve iyi duygunuz karşılaşacağınız güçlükleri aşmanıza yardımcı olacak. Yeni kazanç fırsatları da keşfetmeniz mümkün görünüyor. Karşı cinsle ilişkileriniz sizi gerilimden uzaklaştıracak ve hayatınızı kolaylaştıracak. Sürpriz bir ilişkiye adım atabilir ve karşı cinsin ilgisini çekebilirsiniz.

YAY:Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Bazı olaylar duygu ve düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Fakat kendinizi karamsarlığa kaptırmayacaksınız ve iyimser kişilerin desteğini alacaksınız.Böylece siz de olaylara daha yapıcı ve iyimser açıdan bakabilirsiniz. Hem tedbirli olacaksınız, hem de karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstereceksiniz. Yaşam enerjiniz giderek yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.

OĞLAK:Dostlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bu arada yeni projeler yapabilirsiniz ve şimdiye kadar uyguladığınız sistemi değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandıracak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.İçinizde iyi duyguların yükselmesi ile birlikte daha yapıcı ve anlayışlı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece gelişmeler moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveniniz artacak.

KOVA:Daha düzenli ve enerjik olacaksınız. Sağlığınızla ilgili aldığınız kararlar kilo vermenizi sağlarken aynı zamanda beslenme ve yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz.Son zamanlarda pek çok hayal kuruyorsunuz. Ve hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışacaksınız. Bu arada önemsediğiniz kişiler ile ilgili duygularınız değişebilir. Yeni tanıştığınız kişilere daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Ancak eski dostlarınızı ihmal etmeseniz iyi olacak.

BALIK:Hayal gücünüz ve dirayetiniz yüksek fakat gelişen olaylar beklemediğiniz yönde olabilir ve geriliminizi arkadaşlarınıza yansıtabilirsiniz.Yakınlarınızın, komşularınızın veya arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. Bu arada çocuklar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Sorunları büyütmekten kaçının ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında yapıcı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz fakat karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. Gün içinde alacağınız bazı haberler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. İsteklerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz.

horoskopBurclar

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz