- Hoşgeldiniz

2014’te Kocaeli’ne 53 çocuk oyun gurubu kuruldu

2014’te Kocaeli’ne 53 çocuk oyun gurubu kuruldu sitemize 30 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 264 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, 2014 yılında Kocaeli’ne 53 adet çocuk oyun gurubu kazandırdı. İki kuleli ve üç kuleli olan çocuk oyun grupları ihtiyaç olan köylere, okullara, sahillere ve parklara kuruldu. Çocuk oyun gruplarının içerisinde çocukların güzel zaman geçirmesine olanak sağlayan oyuncaklar bulunuyor. Oyun gruplarının zemini çocukların oynarken düşerlerse yaralanmaması için kauçuk olarak düzenlendi.

2 MİLYON MEVSİMLİK ÇİCEK

Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından Kocaeli genelinde 2 milyon adet mevsimlik çiçek ekimi yapıldı. Ekipler parklara, mesire alanlarına, kavşaklara çiçek ve bitki dikimi gerçekleştirdi. Bu çiçekler arasında yoğunluk olarak lale, hercai menekşe, sümbül ve muskari türleri bulunuyor.

KONDİSYON ALETLERİ İLE SAĞLIKLI KOCAELİ

Büyükşehir’in vatandaşların daha sağlıklı bir hayat için sporla birlikte yaşaması adına kente kazandırdığı kondisyon aletleri şehrin dört bir yanında hizmet veriyor. 2014 yılında Kocaeli genelinde 24 adet kondisyon aleti grubu yapımı gerçekleştirildi. Bunun yanı sıra 5 bin 347 adet donatı Kocaeli geneline yapıldı. Donatı aletleri arasında çöp kovaları, kamelyalar, banklar ve piknik masaları yer alıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :