- Hoşgeldiniz

2013 İLKBAHAR YAZ RENK TRENDLERİ

2013 İLKBAHAR YAZ RENK TRENDLERİ sitemize 10 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 876 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 

2013 İLKBAHAR YAZ RENK TRENDLERİ

Mağazalara bahar koleksiyonları azar azar da olsa girmeye başlamışken hazırlığımızı yapmadan olmazdı. Havalar henüz ısınacak gibi gözükmese de biz önlemimizi alalım ve ilkbahar yaz alışverişlerimizde nasıl kararlar vermemiz gerektiğini inceleyelim.

LİMON KABUĞU SARISI
Kombinlemesi bir hayli zor gözüken, yanlış parçalarla giyildiğinde gözü yorma özelliğine sahip, ama bir o kadar da tatlı limon kabuğu sarısı bu ilkbahar yaz hep göz önünde olacak.

Lila
Mor tonlarının olumlu duygular yaydığını söylerler. O halde bu ilkbaharı ve yazı oldukça olumlu geçireceğiz demek… Düşünsenize ince şifon lila elbiseler ya da lila skinny pantolonlar, şimdiden o olumlu havaya girdik bile!

lila

 

Pastel mavi
Geçen yılki neonlardan artık sıkılanlara müjde! Bu ilkbahar yazda çok sevdiğimiz pastel tonlarına tekrar kavuşuyoruz. Bilhassa mavinin bu pastel halini çok sık göreceğiz.

 

 

Ateş kırmızısı
Bu yaz çokça göreceğimiz alev alev yanan bu kırmızı, kırmızı fanatiklerini bir hayli sevindirecek. Başlı başına dominant bir renk olduğundan, kırmızıyı her zaman daha soft renklerle kombinlemeyi tercih edin.

 

Pastel yeşil
Mint yeşili demeye dilimizin varmadığı, mint yeşilinin biraz daha pastel hali olan bu ton, bu yaz üzerimizden düşmeyecek.

Nude ve natürel tonlar
Üzerinizde bir şey yokmuş izlenimi veren nude tonları, ikinci bir ten gibi üzerinize yapışacak. Baştan aşağı nude giyinmekten korkmayın, özellikle yazın natürel tonları beyazla giymek stilinize asil bir hava katacaktır.

Şeftali turuncusu
Ne neon ne de pastel, tam ortada yumuşacık bir turuncu, bu ilkbaharda ve yazın içimizi ısıtacak.

Kobalt mavi
Ah bu kobalt mavi yok mu, ne canlar yaktı! Muhteşem bir gösterişe sahip bu renge Pudra.com ekibi olarak bayılıyoruz. Bu yıla sakın kobalt mavi bir parça edinmeden veda etmeyin, bizden uyarması!

Zümrüt yeşili
Yeşilin hemen hemen her tonuna doyacağız bu yıl. Adını zümrüt taşının efsane güzel renginden alan bu ton, özellikle gece elbiselerinde çok şık duruyor.

zumrut-yesil-moda

moda-makyaj-uzmani-gonca-erzincan

 

Gonca Erzincan/Portal Kocaeli-Sayfa Editörü

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz