- Hoşgeldiniz

2013 İLKBAHAR / YAZ MAKYAJ TRENDLERİ

2013 İLKBAHAR / YAZ MAKYAJ TRENDLERİ sitemize 01 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.036 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

2013 İLKBAHAR / YAZ  MAKYAJ TRENDLERİ                                                                                                                                    

 

HİPNOTİZE BAKIŞLAR:

Kaşlar kalın ve doğal. Gözlerde koyu yeşil ve kahvelerle gölgelendirme. Detaylar bu kadarla bitmiyor. 2013 İlkbahar/Yaz makyajında hipnotize eden bakışların sırrı, gözaltına yapılan gölgelendirmeden geçiyor. Göz kapağındaki hafif açık kahve far kenarlara taşıyor. Gözaltındaki yoğun far göz kenarında doğru yoğunlaştıktan sonra yukarıdaki farla birleşerek gözü yukarı çekiyor. Gözün içindeki abartısız açık renk kalem de yine gözü büyütmek için kullanılan efekt.      makyaj

 

 

KÖŞELİ ÇİZGİLERLE EYELİNER : DİKÜÇGEN :

Yükseğe daha yükseğe ve köşeli. 2013 İlkbahar/Yaz makyajında eyeliner kodu bu.

Eyeliner’ı çok ince olarak gözün yarısından başlatıyorsunuz, yukarı uzattığınız kuyruğu köşeli yapıyorsunuz. Bu geometri için eyeliner’a başlarken göz kapağına baz sürmeyi unutmayın. Böylece dağılmayı önleyeceksiniz.

 

 

CÜRET EDEBİLDİĞİNİZ KADAR KOYU KIRMIZI DUDAKLAR:

Dudaklardaki cüretkâr koyu kırmızılar… Anahtar nokta tek odağın dudak olması. Bu görünümü yakalayabilmek için önce porselen ten rengini yaratın. Kaşlar açık pudra ya da fondöten yardımıyla perdelenmeli ve ardından gözlere ince bir kat maskara sürülmeli.

 

GÖZLERE DİKKAT ÇEKMENİN YENİ YOLU BEYAZ GÖLGELER:

2013 İlkbahar/Yaz makyajında karşımıza yepyeni bir trend çıkıyor. Makyaj artistleri, bugüne kadar kullanılmayan beyazı kullandı. Gözlere dikkat çekmenin yeni yolu beyazdan geçiyor. Alışılmışın dışında bir sonuç verdiği için ilk başta yadırgansa da beyazın enerjik görünümüne alışacaksınız.

Bu trendi uygulamanın en kolay ve en az riskli yolu, göz pınarlarına beyaz far sürmek. Hatta ışıltı içeren bir farla daha çarpıcı bir etki elde edebilirsiniz.sac_rengine_gore_makyaj

HERKESE GÜZELLİK VE AŞK DOLU BİR BAHAR GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE !…

 

moda-makyaj-uzmani-gonca-erzincan

Gonca Erzincan

Sayfa Editörü

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz